ArgosAI has been recognised again by the European Commission as a first-class innovator.


December 12th, 2020

A-FOD Integrated Sensing AI Platform for Safer and Efficient Airport Ground Operations has been awarded the prestigious Seal of Excellence within the EIC Accelerator call targeted to the EU Next Generation AI Driven Smart Airport.


ArgosAI is a R&D company that develops innovative technologies on computer vision and machine learning applications to help airports for their digital transformation efforts and becoming a “Next Generation AI Driven Smart Airport”.


Our main targets are to increase the level of flight safety and to make ground & runway operations more efficient by helping airports for their digital transformation efforts in ground & runway services.


----------

ArgosAI, Avrupa Konseyi tarafından Ufuk 2020 (Horizon 2020) kapsamında teknoloji üreten inovatif KOBİ'lere verilen Mükemmeliyet Mührü'ne (Seal of Excellence) 2.kez layık görüldü.


“Daha Güvenli ve Verimli Havaalanı Yer Operasyonları için A-FOD Entegre Algılama Yapay Zeka Platformu” projemiz, havalimanlarının dijital dönüşüm süreçlerini iyileştirme noktasında kilit rol oynamaktadır.


2.kez alınan mükemmeliyet Mührü, inovatif girişimlerin büyüme potansiyellerinin göstergesi olarak öne çıkıyor. 80 milyar euro bütçeyle dünyanın en büyük teknoloji yatırım programı olan Araştırma ve İnovasyon Çerçeve Programı 2014-2020 kapsamında verilen ödül bir kalite belgesi olarak yatırım yapılabilirliği gösteriyor.


ArgosAI, havalimanlarına dijital dönüşüm çabalarında yardımcı olmak ve “Yeni Nesil Yapay Zeka Odaklı Akıllı Havalimanı” olabilmeleri için bilgisayarla görme ve makine öğrenimi uygulamaları konusunda yenilikçi teknolojiler geliştiren bir Ar-Ge şirketi olup, havalimanlarının yer ve pist hizmetlerinde dijital dönüşüm çabalarına yardımcı olarak, uçuş güvenliği seviyesini artırmak, yer ve pist operasyonlarını daha verimli hale getirmeyi amaç edinen bir şirkettir.Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square